Pacel drošību jaunā līmenī

jūlijs 31, 2023

FN-SERVISS, rūpēs par saviem klientiem, ir sagatavojis īpašu piedāvājumu gan precēm, gan dažādiem ugunsdrošības un darba aizsardzības pakalpojumiem – dāvanas un atlaides un līdz pat 50%.

Ir laiks pacelt drošību jaunā līmenī!

FN-SERVISS eksperti ir izstrādājuši darba aizsardzības bezrūpju komplektu ''Drošais'', kas sastāv no kompleksa risinājuma uzņēmumu drošības  paaugstināšanai.

Ja vēlaties ietaupīt jūsu laiku un finanšu resursus, šis piedāvājums ir piemērots tieši jums.

👉Uzzināt detalizētāk, kas ietilpst darba aizsardzības bezrūpju komplektā ‘’Drošais’’ >>

Piesakot bezrūpju komplektu darba aizsardzībā līdz 30.09.2023, DĀVANĀ saņemsiet ugunsdrošības stāvokļa ikgadējo novērtējumu.

Ja Jums pieder savs īpašums un vēlaties to renovēt vai esat nolēmis būvēt jaunu objektu – nepieciešams nodrošināt visaugstākos drošības standartus, lai objekta pastāvēšana nekaitētu nevienai dzīvībai.

Evakuācijas apgaismojuma gaismekļi iedalās:

  • Iekštelpām.
  • Uzstādīšanai ārpus telpām vai telpās, kur ir mitruma iedarbība.
  • *Evakuācijas apgaismojuma darbību iespējams centralizēti kontrolēt ar speciālu paneli, kuram pievienoti visi objekta evakuācijas apgaismojumi.

Likumdošanas prasības nosaka, ka evakuācijas apgaismojuma uzstādīšana Latvijā ir obligāta veicot objekta būvniecību, rekonstrukciju vai renovāciju noteiktām ēkām atbilstoši LBN201-15 ‘’Būvju ugunsdrošība” 5.7. sadaļas prasībām.

Piesakot pakalpojumu līdz 30.09.2023, saņemsiet 20% atlaidi.

Lieliska iespēja uzņēmumu un organizāciju darbiniekiem noorganizēt praktiskās apmācības īpaši izdevīgi.

Atsvaidzināt jau esošās vai iegūt jaunas praktiskās zināšanas ugunsdrošībā ir viens no priekšnoteikumiem drošas darba vides veidošanā:

Pienākumu nodrošināt nodarbināto instruktāžas un praktiskās apmācības darba vietā nosaka 19.04.2016 MK noteikumu Nr.238. ''Ugunsdrošības noteikumi''.

Piesakot instruktāžas un / vai praktiskās apmācības līdz 30.09.2023, atlaides apmēru nosakiet paši: ņemot 1 – saņem 10% atlaidi, ņemot 220% atlaidi, ņemot 330% atlaidi.

Ugunsdrošību noteikumu ievērošana visiem uzņēmumiem ir ne tikai obligāta prasība, bet arī nopietns ugunsdrošības priekšnosacījums.

Ko saņemšu, piesakot pakalpojumu?

  • Informāciju par iespējamiem ugunsgrēka riskiem.
  • Rekomendācijas par nepieciešamajiem pasākumiem neatbilstību novēršanai.

Piesakot ugunsdrošības auditu līdz 30.09.2023, DĀVANĀ saņemsiet profesionāli sagatavotu vai aktualizētu ugunsdrošības instrukciju.

Savlaicīgi nepārbaudītas elektroinstalācijas ir viens no biežākiem ugunsgrēku izcelšanās iemesliem.

Elektroinstalācijas, tai skaitā, zemējuma un zibensaizsardzības ierīces, pārbaude ir jāveic reizi 10 gados, bet, ja objektā vai teritorijā ir:

  • sprādzienbīstama vide – reizi divos gados;
  • ķīmiski agresīva vide – reizi gadā.
Pienākumu veikt elektroinstalāciju pārbaudi nosaka 19.04.2016 MK noteikumu Nr.238. ''Ugunsdrošības noteikumi'' prasības.

Piesakot pakalpojumu līdz 30.09.2023, saņemsiet 20% atlaidi.

Ir laiks drošību pacelt jaunā līmenī!  Ieskaties FN-SERVISS e-veikala īpašajā akcijas sadaļā un sarūpē sev vai darbiniekiem visu nepieciešamo par draudzīgām cenām.

E-veikals