+371 67 556 799
Tavs grozs 0 preces 0.00 EUR
Kā iepirkties?
 1. Atrodiet nepieciešamo preci/produktu, atzīmējiet nepieciešamo daudzumu un spiediet “ielikt grozā”.
 2. Turpiniet preču izvēli atkārtojot 1. punktā aprakstīto darbību ar katru nepieciešamo preci/produktu.
 3. Kad esat ielikuši grozā visus nepieciešamos produktus un preces, klikšķiniet uz lapas augšējā labajā stūrī redzamo pogu “Tavs Grozs”
 4. Aizpildiet anketas, kuras ir zem visiem izvēlētajiem produktiem.
 5. Veiciet maksājumu, ja ir izvēlēta priekšapmaksa, vai sagaidiet rēķinu, ja ir izvēlēta pēcapmaksa. Par iespējamajiem piegādes/apmaksas variantiem vairāk lasietPiegādes un apmaksas noteikumos.
Ar priekšapmaksu:

Ja Jums ar FN-SERVISS nav noslēgts sadarbības līgums un nav piešķirts kredītlimits vai arī Jūs vienkārši vēlaties veikt pasūtījuma priekšapmaksu, pēc pasūtījuma anketas aizpildīšanas Jūs tiksiet novirzīts uz First Data maksājumu sistēmu, kurā varēsiet veikt pasūtījuma apmaksu ar bankas izsniegtu maksājumu karti.

ABSORBENTI – EFEKTĪVAI UZSŪKŠANAI Uzņēmums FN-SERVISS sniedz augsti atzītus pakalpojumus un preces -  ugunsdrošības, vides un darba drošības nozarēs visa veida uzņēmumiem un privātpersonām, kam  ir svarīgi  rūpēties par drošības… Lasīt vairāk

ABSORBENTI – EFEKTĪVAI UZSŪKŠANAI

Uzņēmums FN-SERVISS sniedz augsti atzītus pakalpojumus un preces -  ugunsdrošības, vides un darba drošības nozarēs visa veida uzņēmumiem un privātpersonām, kam  ir svarīgi  rūpēties par drošības jautājumiem savā ikdienā un darba vidē.  FN-SERVISS – tā ir augsta kvalitāte un novērtēts serviss!

Kompānija piedāvā dažāda veida paklājus un salvetes ikviena vajadzībām.

PAKLĀJI – DAŽĀDU IZMĒRU IKVIENA VAJADZĪBĀM

 • Absorbējoši paklāji ķīmiskām vielām 40 x 50cm – ķīmiju absorbējoši paklājiņi ar augstu uzsūktspēju. Tos var ātri un vienkārši varēsiet pielietot avārijas situācijās
 • Absorbējošs paklājs ķīmiskām vielām rullī 40cm x 50m – ir īpaši izturīgs pret ķīmiskas vielām, lieliski tās absorbē, noderēs avārijas situācijās
 • Absorbējošs perforēts paklājs ķīmiskām vielām rullī 80cm x 50m – ātri un vienkārši varēsiet pielietot avārijas situācijās, kā arī sārtā krāsa novērsīs iespēju to sajaukt ar citu veidu absorbentiem.

Universiālie paklāji būs labi palīgi dažādās problēmsituācijās, efektīvi uzsūks ķīmiju, ūdeni u.c vielas. FN-SERVISS piedāvā arī citus dažāda izmēra paklājus, vanniņas, salvetes u.c. ātras iedarbības absorbentus ikviena vajadzībām. Jāuzsver, ka FN-SERVISS piedāvā dažādas akcijas un īpašos piedāvājumus, lai ikviens varētu iegādāties sev nepieciešamās preces izdevīgāk. FN-SERVISS garantē augstu kvalitāti un izcilu servisu vides aizsardzības jautājumos par draudzīgām cenām.

KĀ IEPIRKTIES?

 1. Izvēlieties preces un to daudzumu, nospiediet pogu “Ielikt grozā”
 2. Spiediet uz iepirkumu ratiņu ikonas lapas augšējā labajā pusē
 3. Aizpildiet pasūtījuma anketu, kas atrodas zem visiem izvēlētajiem produktiem
 4. Preču piegādes nosacījumus skatīt šeit.

Ja Jums ir radušies jautājumi par kādu no precēm – zvaniet pa tālruni  +371 67 556 799 vai rakstiet e-pastu fnserviss@fnserviss.lv

Saudzējot vidi un savus īpašumus ar FN-SERVISS daudzveidīgajiem absorbentiem – paklājiem, salvetēm u.c. piedāvājumiem. Strādājiet drošākā vidē – absorbenti darba aizsardzībai tikai pie FN-SERVISS.

Printēt lapu
Sazinies ar mums