Karstākie piedāvājumi 2023. gada vasarā

maijs 30, 2023

Karstā vasarā karsti piedāvājumi! Ir īstais brīdis parūpēties par ugunsdrošību un darba aizsardzību arī jūsu uzņēmumā, jo FN-SERVISS sagatavotie  piedāvājumi mudina atraisīt piedurknes un sākt rīkoties - atlaides līdz pat 50% dažādiem pakalpojumiem un precēm.

Uzticiet rūpes par drošību profesionāļiem un dodieties ikdienas darbos ar sirdsmieru!

Pamatojoties MK noteikumu Nr.238. “Ugunsdrošības noteikumi” prasībām, mehānisko ventilācijas sistēmu tīrīšana ir obligāta un regulāra procedūra, kas jāveic ikvienam, lai nepieļautu uguns izplatīšanos ēkā.

 • Mehānisko ventilācijas sistēmu tehnikā stāvokļa pārbaudi un tīrīšanu veic reizi piecos gados.
 • Ņem vērā! Ja mehāniskās ventilācijas sistēmas nosūc degtspējīgas gāzes, tvaikus vai putekļus, ir sprādziendrošā izpildījumā, un to aprīko ar aizsargierīcēm, kas nepieļauj svešķermeņu iekļūšanu sistēmā, tad šādas ventilācijas sistēmas pārbauda un tīra ne retāk kā reizi gadā.

Piesakot Mehānisko ventilācijas sistēmu tehniskā stāvokļa pārbaudi līdz 31.07.2023, saņemsiet 50% atlaidi.

Automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmu uzstādīšana tiek reglamentēta un to uzstādīšana Latvijā ir obligāta veicot objekta būvniecību, rekonstrukciju vai renovāciju.

FN-SERVISS ugunsdzēsības signalizācijas sistēmām veic:

 • aprēķinus un projektēšanu,
 • montāžu,
 • apkalpošanu.

Standarta ugunsdzēsības signalizācijas sistēmā ietilpst kontrolpanelis, detektori/termokabelis (atkarībā no aizsargājamo telpu vai iekārtu specifikas), rokas trauksmes pogas, trauksmes sirēnas, kabeļi, stiprinājumi, savienojumi un palīgmateriāli, taču sistēma ir pilnveidojama un papildināma atbilstoši klienta vēlmēm un objekta specifikai.

Piesakot pakalpojumu līdz 31.07.2023, saņemsiet 30% atlaidi gada maksai.

Saskaņā ar Ugunsdrošības noteikumiem,  ugunsaizsardzības sistēmas pastāvīgi jāuztur darba kārtībā un jāekspluatē atbilstoši ekspluatāciju regulējošo normatīvo aktu un ražotāja prasībām.

Kas ietilpst šajā pakalpojumā?

 • Automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas apsekošana;
 • Atzinuma sagatavošana par to, vai ugunsdrošības sistēmas ir darba kārtībā, vai būtu nepieciešami kādi remontdarbi, uzlabojumi;
 • Cenu piedāvājuma sagatavošana ugunsdrošības sistēmu apkalpošanai un remontdarbu veikšanai.

Piesakot pakalpojumu līdz 31.07.2023, veiksim to par draudzīgu cenu 100 EUR (+PVN)

🎁Pirmajiem 5 uzņēmumiem, kuri pieteiksies objekta ugunsdrošības sistēmu pārbaudei, veiksim to BEZ MAKSAS

Profesionālās tālākizglītības centrs ''Drošība” – viens no vadošajiem mācību centriem Latvijā, kas apmāca, instruē un konsultē cilvēkus ugunsdrošības un darba aizsardzības jautājumos, piedāvā iegūt vajadzīgās zināšanas un diplomu ugunsdrošības vai darba aizsardzības speciālista pienākumu veikšanai, par īpaši izdevīgu piedāvājumu.

Piesakoties kādai no četrām apmācību programmām līdz 31.07.2023, saņemsiet 20% atlaidi mācībām rudenī.

Vietu skaits grupā par Akcijas cenu ierobežots. Piedāvājums neattiecas uz iepriekš veiktām rezervācijām. Atlaides nesummējas.

Saimnieciskās darbības objektā, kurā vienlaikus var uzturēties vairāk par 50 cilvēkiem, jāizstrādā un jāizvieto evakuācijas plāni.

Uzticiet evakuācijas plānu un ugunsdzēsības ūdensņemšanas vietu izvietojuma shēmu izstrādi FN-SERVISS, un esiet droši, ka:

 • tās tiks izstrādātas atbilstoši Ugunsdrošības noteikumu prasībām,
 • izveidosim tās A2, A3 un A4 formātos, kā arī lielākos, nestandarta izmēros,
 • to izvietošana Objektos tiks organizēta jums ērtā laikā.

Piesakot pakalpojumu līdz 31.07.2023, saņemsiet 20% atlaidi.

Koka un metāla konstrukciju ugunsdrošā apstrāde ar antipirēnu vai ugunsdrošo laku  samazina konstrukciju degtspēju un to reglamentē Ugunsdrošības noteikumi un Latvijas būvnormatīvs LBN 201-15.

Vai zinājāt?

 • Antipirēns paredzēts koka būvkonstrukciju apstrādei slēgta tipa ēkās, kur tās nav pakļautas tiešai atmosfēras nokrišņu iedarbībai.
 • Koka būvkonstrukciju pretuguns apstrāde ar antipirēnu samazina konstrukciju degtspēju, padarot koka konstrukcijas par grūti degošām.

Piesakot pakalpojumu līdz 31.07.2023, saņemsiet 20% atlaidi.

 Ieskatieties FN-SERVISS e-veikala īpašajā akcijas sadaļā un sarūpējiet sev vai darbiniekiem visu nepieciešamo ugunsdrošībai un darba aizsardzībai par draudzīgām cenām.

Kāpēc izvēlēties FN-SERVISS?

 • Kvalitāte par draudzīgu cenu.
 •  Ērti norēķini (ar maksājuma karti, ar internetbanku, izrakstot rēķinu, pie preču saņemšanas veikalā).
 •  Daudzveidīgas preču saņemšanas iespējas (kurjers, Omniva, Venipak, FN-SERVISS veikalos Rīgā, Valmierā, Jelgavā, Ventspilī, Liepājā un Daugavpilī.
E-veikals